Їхав вбивати українців за 53 долари на день: полонений окупант розповів про настрої у “другій армії світу”. Відео

Окупант Руслан Романов, який потрапив у полон Збройних Сил України, розповів, що підписав контракт та поїхав вбивати людей в Україні, бо йому обіцяли платити 53 долари на день.

36-річний молодший лейтенант разом із іншим окупантом просили жителів Харківщини “підкинути їх до Білгорода”. Розмову з полоненим оприлюднив автор проєкту “Шукай своїх” Володимир Золкін (щоб подивитись відео, доскрольте новину до кінця).

Дорогою “на Білгород” 5 травня біля села Перемога Романова зупинили українські військові та взяли в полон.

За словами окупанта, у 2005-2007 роках він проходив строкову службу у російській армії. 6 квітня 2022 року підписав контракт, а 8 квітня незаконно зайшов в Україну з боку Білгорода.

Контракт, за його словами, довелося підписати “за сімейними обставинами”.
Окупант Романов.
“Сімейні труднощі виникли у мене, і я звільнився зі своєї роботи і пішов за контрактом. У військкоматі говорили, що я поїду в частину, нас відправлять на два тижні в поля, навчатимуть. У результаті 6 числа я приїхав у частину, 6-го я підписав контракт, 7 числа вранці нас розбудили і сказали: “Вас передислокують в Білгородську область”, – розповів він.

А вже з 8 квітня Романов брав участь у боях проти українців на території Харківської області.

Відео дня:

Раніше Романов працював машиністом залізнично-будівельної техніки, заробляв близько 40 тисяч рублів. За участь у бойових діях йому обіцяли 53 долари на день та три оклади — це близько 200 тис. російських рублів.

Як повідомляв OBOZREVATEL,

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Їхав вбивати українців за 53 долари на день: полонений окупант розповів про настрої у “другій армії світу”. Відео