Її викрили! Разом з Марченко – тепер шляхи перекрито: жодних виправдань! Народ обурений – хай забирається

Новини

Цивільну дружину нардепа Козака Наталію Лавренюк внесли до бази сайту «Миротворець».

Їй закидають фінансування тероризму, подвійне громадянство, ведення бізнесу на території країни-агресора

Також “Миротворець” повідомляє, що Лавренюк порушила українське законодавство, отримавши друге громадянство.

“Тетяна Миколаївна Лавренюк. Дата народження 26.02.1975. Адреса: Київ, Львів. Пособник російських окупантів. Фінансування російських окупантів. Порушення законодавства України Про громадянство шляхом отримання другого громадянства. Співмешканка власника мережі антиукраїнських ЗМІ Тараса Козака”, – сказано в довідці про неї.

Як відомо, цивільна дружина Козака Наталія Лавренюк займається нафтовидобувним бізнесом у Росії разом з Оксаною Марченко, дружиною Віктора Медведчука.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Наталя Лавренюк володіє квартирою в 657 квадратних метрів в центрі Москви – в одному з найдорожчих житлових комплексів російської столиці Knightsbridge Privat Park.

Окрім того, Лавренюк володіє, зокрема, квартирою в Києві, 10-ма земельними ділянками у Київській області, будинком, квартирою та офісом у Львові.

Раніше програма “Схеми” розповідала ще й про вісім земельних ділянок Наталії Лавренюк у Тарасівці під Києвом. У 2019 році там велося будівництво. Зараз же, відповідно до реєстру нерухомості, на цій землі вже звели три будинки площею понад пів тисячі квадратних метрів. Будинки огороджені високим парканом і обвішані камерами спостереження.

Також Лавренюк володіє елітною автівкою – MERCEDES-BENZ V 300 D 2020 року випуску. Зараз такий автомобіль коштує приблизно три мільйони гривень.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий