Українцям повідомили важливу дату – історичний момент. Революційні зміни – рішення за Радою!

Новини

Восени 2021 року українці стануть свідками історичного моменту – початку офіційного входження країни в режим “без паперу”, коли держустанови не зможуть вимагати довідки, виписки та інші паперові документи для надання послуг, якщо необхідна інформація вже є в електронному реєстрі.

Про це заявив глава Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров у публікації на OBOZREVATEL. Він уточнив, що вже розробляють рамковий закон, що зробить це можливим.

“Ми працюємо для того, щоб забезпечити необхідною IT-інфраструктурою всі державні органи. Вдосконалюємо законодавство та створюємо цифрові рішення. Зокрема, участь у розробці законопроєкту, що дозволить запустити платформу для розгортання реєстрів, а також закону про “хмари”, що відкриє ринок хмарних технологій і нові можливості для зберігання даних”, – сказав він.

Також, за інформацією міністра, розроблено зміни до закону, що дозволять закріпити статус електронних документів на законодавчому рівні та зробити їх повними аналогами паперових – вони вже на розгляді у відповідному комітеті Ради.

Раніше повідомлялося про те, що з 14 грудня в Україні за допомогою програми “Дія” можна отримати виплати для фізичних осіб підприємців та найманих робітників через карантин.

Однак у роботі сервісу можливі перебої через велику кількість охочих ФОП подати заяву на допомогу, уточнив Федоров.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN