“Извиняйтесь, пид*ры, пока мы вас не расху*рили”: П’яний тувинець стріляв по командиру (аудіо)

Військові російської армії все частіше йдуть на міжетнічні конфлікти. Це трапляється на тлі зміцнення позицій ЗСУ. Зокрема, доходить до дружнього вогню. Про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку перехопила Служба безпеки України, передають Патріоти України.

У телефонній розмові військовий Росії розповідає, як п’яний тувинець з 55-ої бригади почав стріляти по командиру розвідувального батальйону. У відповідь “потерпілий” вирішив відправити в розташування бригади БТР з особовим складом для “показового приборкання” непокірних.

За словами окупанта, БТР відкрив вогонь по солдатах 55-ої бригади. Троє людей отримали поранення, а інших поставили на коліна і змусили просити вибачення під погрозами вбивства.

“Они на БТРе приехали, нах*й, троих затрехсотили, нах*й, или сколько там человек. Остальных всех на колени поставили и сказали: «Извиняйтесь, пид*ры, пока мы вас не расху*рили, короче…”, – розповідає очевидець.

Відео дня:

Як зазначили в СБУ, з огляду на попередні перехоплення, у війську окупантів з’явилася тенденція до самознищення. А решті, хто залишиться, українські захисники допоможуть ліквідуватися на полі бою.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Извиняйтесь, пид*ры, пока мы вас не расху*рили”: П’яний тувинець стріляв по командиру (аудіо)