З 20 до 14 відсотків: Зеленський знизив ПДВ для деяких видів продукції

Новини

Володимир Зеленський підписав указ про знижчення НДС на аграрну продукцію

Така інформація з’явилася на офіційному порталі представницства президента України. Так, голова держави підписав закон про зміну податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції. Варто підкреслити, що цей документ підтримали в парламенті ще 17 грудня минулого року.

Такий закон передбачає, що ставка ПДВ на постачання та ввезення на територію нашої держави деякої сільськогосподарської продукції буде зменшена. Мова йде про таку зміну показника – з 20 до 14 відсотків. Що стосується товарів, які маються на увазі в новому законі, то в перелік входять такі: велика рогата худоба, свині, молоко незбиране, пшениця та жито, ячмень, вівс, кукурудза, соєві боби, цукрові буряки, насіння льону, свиріпи або ріпаки, соняшник та інші олійні культури. На порталі представницства президента України зазначають, що метою цього закону в першу чергу є підтримка представників сільськогосподарської галузі.

Крім того, завдяки таким змінам, як сподіваються в уряді, можливо залучити нових інвесторів в наше сільське господарство, через що можна буде підвищувати конкурентоспроможность українського вітчизняного сільського господарства.

Більше того, серед причин таких нововведень не тільки підтримка, але й саме знижчення податку. Зазначається, що такі зміни в українському законодавстві можуть мотивувати представників цієї галуці на детінізацію (виведення із “тіні”) у сфері аграрного виробництва.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий