З королевою такого не траплялося: короля Чарльза III із дружиною Каміллою закидали яйцями в Йоркширі

Король Чарльз III відвідав із візитом Йоркшир, де з ним трапився неприємний інцидент. Супроводжувала чоловіка королева-консорт Камілла.

Натовп привітав короля та королеву на новому заході. Поки Чарльз вітався і спілкувався з людьми, в нього з юрби несподівано почали летіти сирі яйця. Якимось дивом жодне з них не влучило в монарха. tsn.ua

Король Чарльз III / © Getty Images
Король Чарльз III / Фото: Getty Images

Невідомий протестувальник, який кидав у короля яйця, був заарештований. Четверо поліцейських повалили чоловіка на землю, а він продовжував скандувати:
“Ця країна побудована на крові рабів”. Тим часом публіка, яка зібралася, щоб побачити членів королівської родини, скандувала: “Боже, бережи короля” та “Ганьба вам”. Відео опублікувало видання Daily Mail.

Королева Камілла та король Чарльз III / © Getty Images
Королева Камілла та король Чарльз III / Фото: Getty Images
Чарльз III не одразу зрозумів, що відбувається, а коли йому підказали, він швидко озирнувся, щоб побачити яйця на землі, але в іншому майже не відреагував.

Поки офіцери несли чоловіка до поліцейського фургона, що чекав на них, Чарльз продовжив традиційну церемонію, на якій лорд-мер офіційно вітав суверена в місті Йорк. Король і королева мали незворушний вигляд, продовжуючи прогулянку, та вітали деяких людей із натовпу.
Король Чарльз III / © Getty Images
Король Чарльз III / Фото: Getty Images
Порушник, який закидав короля Чарльза яйцями / © Getty Images
Порушник, який закидав короля Чарльза яйцями / Фото: Getty Images

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )