З моїм чоловіком мене познайомила майбутня свекруха. В сімейному житті Ольга Іванівна мене дуже підтримує. Нещодавно я вирішила піти від чоловіка, прийняла мене свекруха

Життєві історії

З моїм чоловіком мене познайомила майбутня свекруха. В сімейному житті Ольга Іванівна мене дуже підтримує. Нещодавно я вирішила піти від чоловіка, прийняла мене свекруха

Я заміжня всього лише рік, але нещодавно вирішила піти від чоловіка. Я кинула його і пішла до його мами, своєї свекрухи. Справа в тому, що у мене чудова свекруха, з якою у мене завжди були дуже гарні стосунки, чого не скажеш про її сина. Хоч я і пішла від чоловіка, тільки розлучатися я не хочу. Вирішила просто провчити його. Може, Іван нарешті зрозуміє, що він не правий і виправиться.

Зі своїм чоловіком мене познайомила майбутня свекруха. Ми обидві працюємо з нею на одній фірмі. Незважаючи на різницю у віці ми здружилися. Вона замінила мені маму. Моєї мами не стало, коли мені було шістнадцять років, але зараз не про це. Часто моя майбутня свекруха розповідала мені про свого сина. За її словами він був добре вихованим хлопцем, мав гарну освіту і високооплачувану роботу. Я не сильно вірила розповідям колеги, адже всі мами переоцінюють своїх дітей і звеличують їх.

Після святкування восьмого березня на фірмі за моєї напарницею приїхав син. Вона нас познайомила і запросила продовжити святкування разом з ними. Я погодилася, так як крім кота вдома більше мене ніхто не чекав. Вдома у майбутньої свекрухи за столом я уважно придивилася до її сина. Він мені сподобався, дуже сильно. Всі наступні дні я постійно думала про нього.

Тиждень я чекала, щоб він приїхав за своєю мамою на роботу і дочекалася. Він був ввічливим, красивим і уважним. Я зрозуміла, що закохалася.

Коли набралася сміливості, я запитала свою колегу, чи вільний її син. Вона розсміялася і відповіла, що він запитував те ж саме. Ми почали зустрічатися, а незабаром і одружилися. Так я знайшла не тільки чоловіка, але і маму, якої у мене вже не було.

Але під час подружнього життя сплив один недолік мого обранця. Він виявився зовсім непристосованим до побуту. Іван взагалі не уявляє собі, що тарілку після себе треба помити, а своє брудне вбрання потрібно не розкидати по всій квартирі, а віднести в ванну кімнату в пралку. Розвісити випрану білизну або прибрати за собою чашку – тільки якщо я попрошу. А в усьому іншому він чудовий. Я щаслива поряд з ним.

Але все одно я висловила в жартівливому вигляді невдоволення свекрусі, що вона не привчила його до самостійності і допомоги по дому. На мій подив, моя «мама» визнала свою помилку і попросила у мене вибачення. Вона виховувала сина одна і трохи робила йому поблажки, вважаючи побут – обов’язком жінки.

Через рік нашого життя я як і раніше люблю свого чоловіка, але просто втомилася його няньчити. І тоді я вирішила його провчити. Я втекла від нього до свекрухи і сказала, що повернуся, коли він навчиться сам себе обслуговувати. Тепер йому доведеться самому готувати собі їжу, прибирати і прасувати. Його мама підтримала мене в моєму рішенні, і проти нас двох у нього просто немає шансів.

Я не знаю, чи роблю правильно, але дуже сподіваюся, що це допоможе. Хвилююся, чи не зашкоджу я своєму шлюбу подібною втечею? Свекруха сама погодилася, що іноді відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів. Але чи можна перевиховати дорослого чоловіка? А якщо за той час, який мене не буде поряд, Іван знайде собі іншу, яка не буде звертати увагу на його недоліки і прийме його таким, який він є? Як правильно поступити в цій ситуації?

Фото ілюстративне – vizzara.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

З моїм чоловіком мене познайомила майбутня свекруха. В сімейному житті Ольга Іванівна мене дуже підтримує. Нещодавно я вирішила піти від чоловіка, прийняла мене свекруха