З подачі Венедіктової! Вона шокувала вчинком: призначила його на високу посаду. Такого не очікував ніхто

Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького.

Про це повідомляють Житомирські новини. Пише korupciya.com

Обласні прокуратури, які пройшли усі етапи реформування, розпочали роботу 11 вересня 2020 року.

«Ваш колектив успішно пройшов атестацію, щоб стати більш незалежними та ефективними. На Житомирщині, як і в кожній області, є свої проблемні питання. Ключове завдання для нового керівника – забезпечити злагоджену роботу колективу і крок за кроком їх вирішувати. Ми маємо показати відданість прокуратури державі та людям», – наголосив Роман Говда.

Олександр Білошицький подякував за довіру.

«Впевнений, що спільними зусиллями ми здатні вирішити поставлені завдання на усіх векторах діяльності», – підкреслив новий керівник Житомирської обласної прокуратури.

На представленні також були присутні керівники правоохоронних органів та голова Житомирської обласної державної адміністрації.

Олександр Васильович Білошицький працює в органах прокуратури Житомирської області із жовтня 2005 року. Обіймав посади старшого слідчого, слідчого в особливо важливих справах. Із 2011 по 2015 роки очолював відділи та управління прокуратури області. У березні 2015 був призначений на посаду першого заступника прокурора Житомирської області, на якій працював по липень 2017 року. Із липня 2017 по серпень 2019 – прокурор прокуратури міста Києва. Із грудня 2019 року дотепер обіймав посаду керівника Бердичівської місцевої прокуратури.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

З подачі Венедіктової! Вона шокувала вчинком: призначила його на високу посаду. Такого не очікував ніхто