З рушницею проти танків: На Чернігівщині партизан влаштував пекло рашистам і загинув у нерівному бою

Житель Чернігівської області Леонід Грищенко був убитий російськими загарбниками при тимчасовій окупації території регіону. Загиблого жителя Ягідного поховали нещодавно поруч з батьком і братом у рідному селі, пише Час Чернігівський, передають Патріоти України.

Відзначається, що колишній оперуповноважений не зміг евакуюватися через те, що доглядав за хворою матір’ю. Він говорив рідним: “Якщо орки прийдуть в село, то одного та вб’ю”. За спогадом близьких, він розумів, що якщо зайдуть вороги, то не буде сидіти на місці, не буде ховатися в погребі.

“Односельці точно не знають, як загинув він, бо налякані люди ховалися від обстрілів хто де міг. Але, за їхніми словами, тесть, розуміючи, що сили нерівні, пішов у бій з окупантами зі звичайною мисливською рушницею. Одного з них він убив, іншого поранив. Орки вирішили помститися і в бік тестя стали стріляти з різних видів зброї. Він, на жаль, не встиг втекти”, – розповіли рідні загиблого.

Відео дня:

Незабаром прошите кулями тіло чоловіка знайшли на одній з вулиць Ягідного. Тіло ще довго там лежало. Рашисти не дозволяли людям поховати героя. Згодом у будинок, де він жив, влучив снаряд – і хата згоріла дотла.

“Попелище залишилося від будинку, в який ми приїжджали з дружиною. Тут тесть жив останні 2-3 роки. Тому що у нього була хвора мати. У неї боліли ноги, не могла ходити”, – додає зять Леоніда Грищенка Павло.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
З рушницею проти танків: На Чернігівщині партизан влаштував пекло рашистам і загинув у нерівному бою