“З вечора точаться бої”: Орбан заявив про “ескалацію” в Україні та скликав Раду оборони

Скандальний прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан не припиняє підігравати дружній для нього Росії у війні проти України. На 16-й місяць повномасштабного вторгнення, він заявив, що бойові дії ось тільки загострюються.

На цьому тлі політик розпереживався за угорську безпеку й зібрав Раду оборони. Про це сповістив на своїй сторінці у Facebook (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Орбан не припиняє вимагати від українців, які захищаються від російської агресії, врешті “перейти до переговорів”.

“Найважливішим було б припинення вогню та мир, але в українсько-російській війні з учорашнього вечора загострюються бої. На світанку зібралася Рада оборони. Для нас безпека Угорщини на першому місці!” – прокоментував він.

"З вечора точаться бої": Орбан заявив про "ескалацію" в Україні та скликав Раду оборони

Раніше одіозний угорський політик заговорив про український контрнаступ і кричав, що його не можна допустити. Він згадав про свій “півторарічний військовий досвід”, який “підказував” йому, що Київ втратить “більше сил”, ніж Москва.

У Міністерстві закордонних справ України тоді нагадали, що наша позиція незмінна – будь-які переговори з країною-агресором можна допустити тільки після того, як РФ виведе з української території всі свої війська.

"З вечора точаться бої": Орбан заявив про "ескалацію" в Україні та скликав Раду оборони
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )