З яких причин варто відмовлятися від роботи, яка більше не приносить радості

Чому варто відмовитися від нудної надмірної праці.

Вираз «трудоголік» має два забарвлення: в хорошому розумінні цього слова, коли людина повністю присвячує себе роботі, отримуючи при цьому моральне задоволення, і «трудоголік», який працює вдень і вночі, не отримуючи від цього заняття нічого, крім фізичного виснаження. Праця для нього навіть не засіб заробляння грошей — грошей він, можна сказати, не потребує. Він просто звик весь час чимось займатися, інформує Ukr.Media.

Чи варто витрачати свої сили і нерви на те, що не приносить вам задоволення? Але ви по-іншому вже не можете. А премія вам пригодиться на черговий круїз по Середземному морю. Експерти називають 7 причин, по яких варто відмовитися від надмірної праці, та нарешті присвятити життя особистим інтересам.

Що таке «Особисте життя» і чому воно повинне приносити задоволення

Поки ви готуєте чергові звіти, трудитеся над створенням чергових проєктів, і контролюєте інших співробітників, як вони виконують ці проєкти — ваші подруги виходять заміж, народжують і виховують дітей, і досягають успіху на роботі. Уявіть собі — вони не трудоголіки, а всього лише рядові, але перспективні співробітниці, і навіть при високій завантаженості знаходять час на особисте життя і гармонійні стосунки.

Робота забирає всі сили й емоції

Будь-яка робота вимагає зусиль і емоційної напруги, але і виконуючи свою роботу, можна переробити всі основні справи, та забронювати собі столик на вечір у якому-небудь невеликому ресторані. А трудоголіки замість того, щоб відправитися після роботи відпочити у затишному кафе з друзями, максимум на що здатні — дістатися до будинку, і на ходу заснути, поки будуть добиратися до дивана, причому — абсолютно тверезі.

Не бачити трудоголіку особистісного зростання, як власних вух без дзеркала

Деякі цілеспрямовані люди встигають не лише побудувати кар'єру, але й знаходять час на хобі: займаються спортом, творчістю, малюванням і так далі. Такі люди не переживають про те, що життя може пройти повз них, поки вони проводять час в офісі.

Особисті мрії та бажання відсуваються на задній план

Трудоголік не буде ставити перед собою нові цілі та завдання — йому досить старих. І в цій рутині ви навіть не згадаєте, до чого прагнули, і чого хотіли б досягти у своєму житті.

Спілкування з близькими не приносить радості

Якщо раніше сімейні свята приносили вам тільки задоволення, то загрузнувши в трудоголізмі — ви навіть не знаходите часу для подібних заходів, а коли й потрапите випадково в компанію, то інакше як занудою вас не назвуть. І це недарма: всі ваші розмови будуть зводитися до одного: до своєї роботи.

Неможливість зірватися у відпустку в будь-який момент

Якщо звичайний службовець дозволяє собі скористатися «гарячою» путівкою на Кариби, або на Балі, то трудоголіки таку примху собі дозволити не можуть. Свою відпустку вони спланують заздалегідь, і саме в такий час, коли інші співробітники від нього відмовляться. Але навіть перебуваючи на відпочинку — трудоголіки будуть щодня перевіряти свою робочу пошту і розв'язувати нагальні питання.

Невпевненість у власних силах

За висновками експертів, чим більше працюють ті, хто не може ні на день залишити свою роботу, з часом ставлять перед собою все більш непосильні завдання, і починають втрачати впевненість у тому, що впораються з цими завданнями. Те ж саме осягає їх і в особистому житті: вони не вірять, що можуть викликати інтерес у протилежної статі. А все тому, що гонитва за кар'єрним зростанням робить трудоголіків все менш привабливими в особистому житті.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

З яких причин варто відмовлятися від роботи, яка більше не приносить радості