За допомогою злочинної схеми мережа відомих готелів сплачувала податки у бюджет росії. Деталі злочинної схеми

За допомогою злочинної схеми мережа відомих готелів сплачувала податки у бюджет росії. Однак правоохоронцям вдалося зупинити грошовий потік, який би потім конвертувався у зброю росіян.

Джерело:

Офіс Генерального прокурора

Завдяки втручанню правоохоронців у Львові арештували корпоративні права мережі відомих готелів та нерухомість. Кінцевим бенефіціаром цих активів є громадянин росії.

Деталі злочинної схеми
Перш за все, в Офісі генпрокурора підкреслили – зараз здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та службового підроблення.

Слідство з’ясувало, що для виводу грошей за кордон була придумана ціла схема, у якій були залучені офшорні компанії. А саме:

посадові особи ТОВ, до складу якого входить мережа готелів, за вказівкою бенефіціарного власника виводили кошти на рахунки офшорних кіпрських компаній;
для цього вони укладали низку фіктивних договорів;
отриманий прибуток від діяльності готелів вони спрямовували через банківські та фінансові установи як зарплату російському власнику.
Таким чином, податки сплачувалися до державного бюджету країни-агресорки та направлялися на фінансування війни в Україні.

Зверніть увагу. Ні назву мережі готелів, ні кінцевого бенефіціара Офіс Генпрокурора не назвав. Однак за інформацією ZAXID.NET, йдеться про мережу “Reikartz Hotel Group” та олігарха Юрія Васіна.
Арештували майно на значну суму
Загальна сума майна, арештованого за клопотанням прокурорів Львівської облпрокуратури, є доволі суттєвою, а саме становить понад 55 мільйонів гривень. Зокрема, арешт наклали на:

Відео дня:

корпоративні права мережі відомих готелів на загальну суму понад 15,5 мільйонів гривень;
об’єкти нерухомості, а саме базу відпочинку, земельну ділянку та житловий будинок.
Наразі правоохоронці приймають заходи для передачі арештованого в управління Агенства з розшуку та менеджменту активів.

Арешт російського майна в Україні: останні новини
СБУ на Львівщині арештувала земельні ділянки Оксани Марченко на 2 мільйони гривень. Як повідомили правоохоронці, ці ділянки незаконно опинилися у власності одіозної Марченко, тож вони будуть передані у власність держави.

14 вересня стало відомо, що в Україні арештували майно білоруських та російських підприємств, котрі співпрацювали з країною-агресором. Сума арештованого рухомого та нерухомого майна складає близько 324 мільйони гривень.
Також в Україні арештували корпоративні права та майно підприємств ексдепутата держдуми росії. Сума вражає, адже становить понад 1 мільярд гривень. Арешт наклали на корпоративні права та 25 об’єктів нерухомості підприємств, які є одними з найбільших виробників паперу та картону на території України.

Джерело

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
За допомогою злочинної схеми мережа відомих готелів сплачувала податки у бюджет росії. Деталі злочинної схеми