Connect with us

Новини

За поховання з табличкою – 10 тис.: Окупанти у Маріуполі намагаються нажитися на родичах вбитих українців (відео)

Російські окупанти продовжують знущатися над маріупольцями. У Маріуполі загарбники розкопують могили у дворах – і вимагають у людей “викуповувати” тіла своїх близьких, передають Патріоти України.

За поховання з табличкою на могилі окупанти вимагають 10 тисяч гривень, тіла родичів тих, у кого немає грошей, закопують у братських могилах. Про це розповіла мешканка Маріуполя, її розповідь опублікували у Центрі стратегічних комунікацій Збройних Сил України.

“Усі знають, що у Маріуполі загинуло дуже багато мирного населення з дітьми. Зараз розкопують усі могили у дворах і перезахоронюють людей. Росіяни, які приїхали поживитися на чужому горі, вимагають 10 тисяч гривень за поховання з табличкою: іменем, прізвищем та датою”, – розповідає мешканка Маріуполя.

Тих, за кого не було кому або не було чи заплатити – загарбники звозять до братських могил, в яких знаходять останній прихисток сотні або й тисячі безвинно закатованих громадян України з Маріуполя.

Advertisement

“У кого немає таких грошей чи в кого немає родичів – тих ховають у братських могилах, по двісті людей мінімум. Найбільше поховання – 6 тисяч”, – розповідає жінка.

Прокоментуйте:
Advertisement