За тиждень! Козак шокував – перед санкціями. Українці приголомшені – цей вчинок шокує

Новини

Народний депутат від партії ОПЗЖ Тарас Козак, на якого 2 лютого було накладено санкції, ще 28 січня найняв послуги з охорони за 176 тис. грн.

Про це свідчить повідомлення в розділі про видатки в його декларації щодо суттєвих змін в майновому стані.

Водночас, як свідчать інші декларації Козака, послуги охорони є типовим для нього різновидом видатків. Так, протягом 2020 року він неодноразово наймав послуги охорони для свого рухомого майна. Зокрема, за 158 тис. грн була найнята охорона 21 жовтня 2020 року, за 153 тис. грн – 11 вересня 2020 року. Суми такого ж порядку повторюються в 2020 році щодо послуг охорони рухомого майна в лютому, травні, червні, липні, серпні тощо.

Крім того, у лютому 2020 року Козак найняв особисту охорону за 306 тис. грн.

Відмітимо, що підставою для санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака та пов’язаних з ним юридичних осіб стало розслідування спецслужб України, яке встановило, що схеми з поставками вугілля з окупованих територій сприяють фінансуванню тероризму.
Таким чином Козак потрапив під дію закону “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення”.

Також повідомляється, що засідання РНБО щодо санкцій не проводилося в традиційній формі.

У даному випадку був розписано час, коли кожен з членів РНБО мав прийти на 4 поверх Банкової, щоб поставити чи не поставити свій підпис під рішенням про введення санкцій проти Козака.

Бланки з підписами приймав і збирав секретар РНБО Олексій Данілов.

Також повідомляється, що рішення про накладення санкцій не було блискавичним і не було на пряму пов’язане з телефонною розмовою глави МЗС Дмитра Кулеби з держсекретарем США Тоні Блінкеном.

За даними видання, упродовж січня президент Володимир Зеленський двічі збирав силовиків і аналітиків для обговорення питання, як припинити мовлення каналів Віктора Медведчука, який веде в країні антиукраїнську діяльність.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий