“Заберіть його до себе, ви виростили вбивцю..”: Став відомий зміст записки, яку росіянка залишила на могилі батьків Путіна

Приморський районний суд Петербурга не став ув’язнювати 60-річну жительку Санкт-Петербурга Ірину Цибанєву у справі про записку на могилі батьків Володимира Путіна. Жінку відправлено під домашній арешт. Про це повідомляє “Медіазона”, передають Патріоти України.

Цибанєву підозрюють у нарузі над місцем поховання за мотивами політичної чи ідеологічної ворожнечі (пункт «б» частини 2 статті 244 КК).

Відомо, що напередодні дня народження російського диктатора Володимира Путіна жінка сходила на Серафимівське кладовище, де на могилі батьків Путіна залишила записку. за 3 дні до неї навідалися правоохоронці і заарештували.

З долучених у суді матеріалів справи став відомий зміст записки:”Батьки вбивці, заберіть його до себе, від путіна стільки болю та бід, весь світ молить про його смерть. Ви виростили  вбивцю”

Свою провину жінка у суді не заперечувала. Вона розповіла, що написати її змусили останні події – жінка дивилася новини і “зрозуміла, що все дуже страшно, все дуже сумно, загиблих дуже багато”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 8 оцінок, середнє 3.88 з 5 )