«Забирай речі і йди звідси»: на Львівщині розгорівся скандал з директоркою, яка розкритикувала одяг школярів

Україна

У Соснівці Львівської області директорка одного з ліцеїв висловила невдоволення тим, як одягаються старшокласники і пригрозила покарати їх.

Деяким вона порадила зашити дірки на штанях, іншим заявила, що їхній одяг підходить для того, щоб їхати збирати полуницю, а в однієї з дівчаток запитала, чи не прикриває вона целюліт своєю довгою кофтою.

Відповідний запис розмови у групі«Наше містечкоСоснівка» в Facebook опублікуваводинз її учасників.

«Шановні батьки! Прошу звернути вашу увагу, яке ставлення директорки школи до наших дітей! Ось таке ставлення до дітей кожногодня!», — йдеться у дописі.

На записі чутно, як директорка робить зауваження школярам. Також вона обурилася тим, щошколярки одягають хустки, і заявила, що не пускатиме учнів до школи, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд.

«Чому в робочих штанях? Ну зрозуміло, дівки, вже готуєтеся на колінах полуницю збирати. Ну це взагалі! Як можна ходити в спортивних штанях, та ще із діркою? Мені все одно, що ти впав, дірка ж є.Забирай речі і йди звідси. Завтра тебе і тебе до школи не пущу, просто покараю. Привести себе завтра в порядок, знайти нормальні штани, а не робочі», – сказала директорка.

У коментарях під відеоміж батьками, чиї діти вчаться у цьому ліцеї, думки щодо методів виховання школярів директоркою розділились — одні засуджуюсь слова педагогині, інші ж підтримують директорку, мовляв, що шкільна форма дисциплінує, а головне, у ній всі рівні – і бідні, і багаті.

Сама ж директорка поганого у своєму тоні, висловлюваннях і оцінюванні зовнішнього вигляду учнів перед усім класом, що потрапило на запис, нічого поганого не бачить.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий