Зачинені вікна та 18 градусів у квартирі: журналістка Катерина Котенкова розповіла про опалювальний сезон

Журналістка Катерина Котенкова розповіла, як уряд збирається вирішити проблеми опалювального сезону і до чого доведеться звикнути українцям.

Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«В уряді придумали спосіб, як зекономити на опаленні під час наступного сезону. Українцям доведеться затягнути паски», – зазначає Катерина Котенкова.

Як вона розповідає, міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив у Фейсбук, що тарифи на тепло для громадян не зміняться та будуть стабільними, але з’являться обмеження, до яких треба звикнути.

«Перше – більше ніяких відчинених вікон взимку та обігріву вулиці. Друге – за зразком європейських країн в оселі українців подаватимуть тепло в межах 18-20 градусів. Найнижча позначка буде на відмітці 16 градусів всередині квартири», – розповідає Катерина Котенкова.

Відео дня:

За словами журналістки, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також попередив, що в окремих населених пунктах окупанти пошкодили інфраструктури і відремонтувати централізоване постачання тепла до кінця року не вдасться. Вона зазначає, що йдеться про сотні розбитих і втрачених котелень, які забезпечували теплом невеликі міста.

«Щоб підтримати українців у холодну пору, уряд забезпечить громади швидкими модульними котельнями, вони будуть працювати на різних видах палива і їх можна розгортати впродовж тижня. Прем’єр наголосив, що навіть на найгірший випадок всі процедури прописані і погоджені з органами місцевого самоврядування», – повідомляє Катерина Котенкова.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Зачинені вікна та 18 градусів у квартирі: журналістка Катерина Котенкова розповіла про опалювальний сезон