Загадкова смерть українки в Туреччині: поліція списує все на самогубство, рідні заявляють, що так “відмазують” вбивцю (фото)

Новини

Поліція Туреччини припускає, що 30-річна українка Христина Новицька, яку напередодні знайшли мертвою на відомому курорті у наручниках і з пакетом на голові, наклала на себе руки. Водночас рідні та друзі дівчини стверджують, що таким чином поліція намагається “прикрити когось важливого” .

Про це йдеться у матеріалі “Оглядача”.

Так, правоохоронці заявляють, що українка могла вбити себе сама через пандемію коронавірусу. Мовляв, унаслідок карантинних обмежень дівчина втратила роботу і не змогла цього пережити.

Натомість друзі Христини кажуть, що вона була дуже веселою, любила життя і не могла просто так вбити себе. Крім того, розповідають, що у Києві в дівчини залишились батьки, тож якби вона справді мала фінансові труднощі, відправилася б до них. Зрештою, у Туреччині дівчина могла легко знайти іншу роботу, адже країна вже давно зняла багато обмежень.

 

Двері були закриті зісередини?

Смертю Христини Новицької були шоковані багато людей. Дівчина працювала танцівницею і перекладачем з турецької мови. Після Нового року її труп знайшли у будинку поблизу курортного міста Бодрум.

Мати українки впродовж кількох днів не могла дотелефонуватися до неї. Вже 2 січня вона попросила сусіда доньки провідати її у будинку, однак чоловікові ніхто не відчинив. Після цього він викликав поліцію.

Христину знайшли сидячою на кріслі і з поліетиленовим пакетом на голові. Її руки були скуті наручниками за спиною.

Зазначається, що поряд із тілом також знайшли шарф, мотузки і деревне вугілля. Крім того, двері в кімнату, в якій вона сиділа, начебто були замкнені зісередини, а жодних слідів боротьби з можливим убивцею у помешканні не було.

Труп українки відвезли для огляду в Інститут судмедекспертизи міста Мугла. У понеділок, 4 січня, до Туреччини мають прибути рідні Христини, щоб оформити документи та забрати тіло.

Правоохоронці розслідують справу, однак натякають, що це могло бути самогубство.

Добра, чуйна але замкнена

Всі рідні та друзі дівчини, які спілкувалися із журналістами, заявили, що Христина не могла покінчити з життям.

Дівчина народилася у Києві, навчалася в Київському національному лінгвістичному університеті, вивчала східні мови. Українка добре знала турецьку мову і працювала перекладачем.

“Ми з нею спілкувалися, коли були студентками. Це дуже добра, чуйна, приємна і неконфліктна людина. Щоправда, про своє особисте життя вона вважала за краще не розповсюджуватися. Всі, хто з нею вчився, зараз у шоці. Ми не віримо у версію самогубства”, – розповіла одна з однокурсниць Христини.

Крім того, знайомі дівчини розповідають, що ще у Києві вона любила танці, вчилася у танцювальній школі, зокрема вивчала танець бачата.

Була в депресії?

Зараз турецькі ЗМІ з подачі поліції поширюють повідомлення про те, що перед смертю українка перебувала у затяжній депресії. Розповідають, мовляв вона втратила роботу викладачки у школі танців у торговому центрі в Бодрумі через протикоронавірусні обмежувальні заходи і не змогла цього пережити. Упродовж кількох місяців вона начебто була без засобів існування, жила в ізоляції і постійно пила антидепресанти.

Тим часом знайомі Христини називають цю версію дивною, наголошуючи зокрема на тому, що у Києві в дівчини залишилася мама. Відповідно, українка могла повернутися додому у разі проблем з грошима. Крім того, кажуть, що ще з літа в Туреччині скасували багато обмежувальних заходів, туди масово поїхали туристи, відтак дівчина мала всі можливості знайти іншу роботу.

“Я не вірю в ці домисли. Ймовірно, хочуть прикрити когось дуже важливого”, – стверджує знайома Христини.

Водночас поліція переконує, що дослідила відеозаписи з камер спостереження на будинку, де жила Христина, і з’ясувала, що останнім часом до неї ніхто не приходив

Наразі слідчі дії тривають.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN