Connect with us

Новини

Загарбники посилюють обстріли на Луганщині! Гайдай розповів – ворога відсунуто від Золотого. Зменшується кількість вцілілих будинків!

У Луганській області кількість обстрілів з боку російської армії зростає щодня. Внаслідок дій агресора у Лисичанську та Сєвєродонецьку загинули шість людей,  про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив у Телеграмі.

Ворога відсунуто від Золотого, у Лисичанську та Сєвєродонецьку шестеро загиблих. Кількість обстрілів з боку російської армії зростає щодня, – написав Гайдай.

Він також повідомив, що зменшується кількість вцілілих будинків, об’єктів інфраструктури, а також площа вільної від загарбників території. Але ворог тільки посилює вогневий вплив, вбиваючи мирних людей.

Ракетний авіаудар по будинку культури, де переховувалися жителі Лисичанська, вже забрав три життя. Семеро осіб госпіталізовані із травмами різного ступеня тяжкості. Ще однією авіаатакою знищено будівлю профілакторію, де, ймовірно, також перебували люди. Від обстрілів на вулиці загинув місцевий мешканець. Також стало відомо про двох загиблих у старих районах Сєвєродонецька – це мати із сином, – написав Гайдай.

Гайдай раніше додав, що росіяни навіть не рахують жертв заради отримання контролю над Сєвєродонецьком, який є ключовою точкою в системі оборонної операції Луганської області. Зі 100 тисяч жителів у місті досі залишаються близько 10 тисяч.

Advertisement

«російська армія втрачає бійців сотнями, знаходить резерви та продовжує руйнувати Сєвєродонецьк. Вчора вони вдарили про території “Склопластику” та колишньому заводу вимірювальних приладів. Знову постраждали Павлоград та Синецький», — розповів голова ОВА.

Прокоментуйте:
Advertisement