Загострення акне: основні причини появи проблеми і як з нею боротися

Що робити при літньому загостренні акне.

Всі з нетерпінням чекають приходу літа. Однак у деяких людей із настанням теплих сонячних днів виникає проблема — загострення акне. Гарний настрій змінюється поганим, бо треба шукати причини появи цієї проблеми. Ще необхідно позбутися від акне. У цьому допоможуть фахівці. Вони виділяють 3 причини, через які з'являються негарні прищі і вугрі, інформує Ukr.Media.

Причини

  1. У спекотну погоду сальні залози працюють набагато активніше, виробляється більше шкірного сала. Це відбувається тому, що сонце негативно впливає на роботу клітин епідермісу.
  2. Шкіра на сонці висихає, стає більш щільною. Від цього весь жир не може вийти на поверхню шкіри. Деякі пори просто закупорюються, з'являється сприятливе середовище для розмноження бактерій. Як наслідок — акне.
  3. У літній час дотик рук до обличчя стає більш частим, хоча багато люди цього навіть не помічають. Однак цей факт доведено шляхом досліджень. Звідси попадання на шкіру і подальше розмноження мікробів, яке призводить до неприємних наслідків.

Способи боротьби

  1. Найефективніший засіб — це профілактика. Для цього необхідно як можна рідше торкатися до обличчя руками. Якщо треба витерти піт, то краще за все це зробити чистою серветкою, щоб не почалося запалення шкіри.
  2. Ще одним способом профілактики є захист шкіри від потрапляння ультрафіолетових променів. Для цього треба завжди користуватися сонцезахисним кремом.
  3. Не рекомендується використовувати тональний крем, а декоративну косметику наносити тільки по мінімуму. Так можна знизити вплив шкідливих сонячних променів на епідерміс.
  4. Шкіра повинна бути достатньо зволожена, щоб не відбувалася закорковування пір.
  5. До терапевтичного лікування відноситься прийом всередину препаратів, які впливають на висипання зсередини. Всі призначення може зробити тільки лікар. Крім антибіотиків, необхідно підтримувати організм вітамінами. Деякі мікроелементи здатні знизити ризик виникнення акне.
  6. Відмінно себе зарекомендували апаратні методики, серед яких можна виділити фотодинамічну терапію. Вона не лише позбавить від проблеми, але і запобіжить появі нових висипань.
  7. Ін'єкції допоможуть запустити відновний процес зсередини, а також зміцнять імунітет.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Загострення акне: основні причини появи проблеми і як з нею боротися