Connect with us

Новини

Загравання з агресором: Грузія вирішила виконувати прямі авіарейси до Росії – громадяни обурені, а в ЄС заявили, що “шкодують”

Флагманський авіаперевізник Грузії Georgian Airways ухвалив рішення виконувати регулярні рейси із Тбілісі до Москви. Польоти розпочнуть виконувати з 20 травня.Про це повідомляє пресслужба Агентство цивільної авіації Грузії GCAA в Facebook, передають Патріоти України.

“Тбілісі – Москва. Georgian Airways розпочинає регулярні рейси до Тбілісі. Згідно з заявою авіакомпанії про рейси, подану авіакомпанією до Агентства цивільної авіації, рейси розпочнуться з 20 травня на 7 частотах на тиждень“, – йдеться в повідомленні.

Агентство цивільної авіації Грузії видало необхідний дозвіл на виліт авіакомпанії сьогодні. Це сталося сьогодні, 16 травня.

Грузини обурилися рішенням авіакомпанії

Жителі країни вкрай негативно відреагували на рішення Georgian Airways. У коментарях під постом у Facebook, зокрема можна побачити такі реакції:

Advertisement
  • “Свині! Не робіть це, залишайтеся там і літайте внутрішніми рейсами!”;
  • “Ці авіакомпанії – ганьба країни!”;
  • “Ганьба”.

Реакція Євросоюзу

У блоці шкодують, що влада Грузії вирішила відновити авіасполучення з Росією, це викликає побоювання за європейський шлях Грузії, заявив на брифінгу в Брюсселі офіційний представник зовнішньополітичної служби спілки Петер Стано.

“Ми прийняли до відома відповідні рішення, ми шкодуємо про рішення Грузії відновити польоти в та з Росії після рішення РФ зняти заборону на авіаперельоти. ЄС та низка партнерів ввели санкції проти російського авіасектору, ми не дозволяємо польоти в, з та над Росією. Це останнє рішення грузинської влади викликає побоювання за європейський шлях Грузії”, – сказав Стано.

Прокоментуйте:
Advertisement