Загроза наступу з білорусі: українців попередили, чого чекати після нового скандального виступу лукашенка

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко після нових скандальних заяв олександра лукашенка оцінивможливість наступу з території Білорусі.

“Після рефлексій лукашенка почалася чергова хвиля тривожних питань, а чи не перезбудиться чіпсовий фюрер і не рушить на Київ? Що ж, дорогі друзі, заспокойтеся! На цей час, на території РБ як не проходило, так і не проходить формування ударного угруповання. Зі складу РОВ на території РБ знаходиться нині 5 тис. о/с підрозділів 6 МСД 3 АК. Близько 5,5 тис відбули з території РБ до росії, для подальшого переміщення до Луганської області, для посилення угруповання по лінії Сватово-Кремінна”, — пише експерт. politeka.net

У Білорусі російські окупаційні війська розміщені на полігонах:

  • Обуз-Лісновський – до 1300 о/с, а також танкової роти – 11 танків та 6 ББМ
  • Лепельський – 2000 о/с, 6 ББМ, 4 гаубиці
  • Осиповичський – до 150 осіб та 12 гаубиць.
Лукашенко та Путін

По кордону Україна-Білорусь, за словами Олександра Коваленка, також ситуація не зазнала кардинальних змін. Уздовж кордону розміщено підрозділи, які загалом становлять близько 1800 о/с, близько 60 ББМ та 18 од. ствольної артилерії та до 6 РСЗВ. Порівняно з прикордонним контингентом на початку року відзначається скорочення на 900 тіл.

“Таким чином, ми можемо констатувати суттєве скорочення угруповання РОВ на території РБ, а також підрозділів РБ біля кордону. Тому, не варто гостро реагувати на заяви лукашенка. Не здивуюся, що після свого перформансу він отримає черговий кредит від путіна. Відпрацьовував гонорар. В іншому ж з боку РБ можуть виходити провокації, але тут навіть я не знаю, чи варто їм взагалі провокувати наших хлопців…”, – додав військовий оглядач.

кордон із Білоруссю
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )