Connect with us

Новини

“Загроза в ядерній сфері”: Лавров влаштував істерику через F-16 для України і заговорив про “катастрофічні наслідки”

Published

on

Міністр закордонних справ Сергій Лавров влаштував істерику через F-16 для України і заговорив про “катастрофічні наслідки”. Він заявив, що Росія розглядатиме передачу Україні винищувачів F-16 як загрозу з боку Заходу в ядерній сфері.

Про це Лавров розповів російському виданню “Лента.ру”. За його словами, модифікації винищувачів F-16 мають підставку, на якій може бути закріплено ядерні озброєння.

“Ми проінформували ядерні держави – США, Велику Британію та Францію, що Росія не може ігнорувати здатність цих літаків нести ядерну зброю. Жодні запевнення тут не допоможуть”, – сказав він.

Лавров назвав плани США передати Україні F-16 прикладом “вкрай небезпечного розвитку подій”.

Advertisement

Він також додав, що Вашингтон і його союзники по НАТО нібито створюють ризики прямого збройного зіткнення з РФ.

“У ході бойових дій наші військові не розбиратимуться, чи обладнаний кожен конкретний літак зазначеного типу під доставку ядерних озброєнь чи ні. Сам факт появи подібних систем у Збройних сил України розглядатиметься нами як загроза з боку Заходу в ядерній сфері”, – резюмував Лавров.

Напередодні радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Україна отримає винищувачі F-16 від країн Європи. Це станеться одразу після навчання українських пілотів на цих літаках.

Як писав OBOZREVATEL:

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement