“Загинула за народ, за Росію! Першим її словом було “росія”,-Дугін заявив на похороні дочки в Москві (відео)

Ідеолог “російського світу” заявив, що Дар’я Дугіна загинула в ім’я “православ’я, держави та російської перемоги”.
У вівторок, 23 серпня, у московському телецентрі Останкіно відбувається церемонія прощання із загиблою дочкою філософа, ідеолога “російського світу” Олександра Дугіна Дар’єю. Батько журналістки заявив, що вона “загинула в ім’я російської перемоги” та “за Росію на фронті”. Відповідне відео опублікував телеграм канал видання RT. Пише focus.ua

“Чи не першими її словами, яким, звичайно, ми її навчили, була “Росія”, наша держава, наш народ, наша імперія”, — сказав Дугін.

За словами філософа, його дочка хотіла б, щоби після її смерті прославляли не її, а Росію, а також “захищали православ’я та російський народ”.

“Бо вона загинула за народ, загинула за Росію на фронті, і фронт цей тут… Вона жила в ім’я перемоги, і вона загинула в ім’я перемоги. Нашої російської перемоги!, — додав Дугін.

Ідеолог російського світу під час своєї промови згадував, що виховував свою дочку в православ’ї і хотів, щоб вона була розумною людиною, тому разом із її матір’ю порадив Дар’ї стати філософом. До цієї поради дівчина дослухалася, додав Дугін.

“Тато, я почуваюся героєм і воїном, я хочу бути на боці світла”, — процитував Дар’ю Дугіну її батько.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )