Загинули в одну мить: у Запоріжжі російська ракета вбила відразу дві родини з 8-місячною дитиною

Російська ракета в ніч на 2 березня зруйнувала багатоповерховий житловий будинок у Запоріжжі та забрала одразу 13 життів. Серед загиблих дві родини – Ірина та Сергій Світлицькі, а також Каміла та Ілля Фурники з 8-місячною донькою.

Докладніше про них читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Про те, що трапилося, дізналися за фотографією

Літня пара Ірина та Сергій Світлицькі близько 20 років жили на п’ятому поверсі будинку на вулиці Незалежної України, 67. Російська ракета в ніч на 2 березня влучила в їхній під’їзд і буквально знесла три поверхи. Від однокімнатної квартири подружжя залишилася порожнеча, а самі вони загинули.

“Думаю, що вони загинули миттєво, тому що було пряме влучення в їхню квартиру”, – розповідає Олена – дружина племінника літньої пари Єгора. Вони зараз живуть в іншій країні.

Загинули в одну мить: у Запоріжжі російська ракета вбила відразу дві родини з 8-місячною дитиною

Для Єгора Ірина Світлицька була другою мамою, і він важко переживає загибель рідних.

Про те, що сталося, вони дізналися з випуску новин. “Довго не називали адресу будинку, куди прилетіла ракета. Але в одному із сюжетів я побачила фотографію, яку винесло на вулицю з шафи, де зберігався сімейний архів, і на ній впізнала молодого батька мого чоловіка. Ще сказала йому про це. А потім уже зателефонував родич та розповів, що був на тому місці, шансів відшукати Ірину та Сергія живими немає”, – каже Олена.

Останнім часом Ірина Світлицька дуже хворіла. Тому виїхати із Запоріжжя вони не мали можливості. Їхній будинок розташовувався в районі, куди вже кілька разів прилітали російські ракети. За три дні до трагедії її відвідав брат, підтримував, бо жінка була налякана обстрілами.

Загинули в одну мить: у Запоріжжі російська ракета вбила відразу дві родини з 8-місячною дитиною

Сама Ірина виросла у родині відомих у Запоріжжі лікарів. Її дівоче прізвище було Соніна. Замолоду вона працювала бухгалтером на “Запоріжсталі”, а потім багато років – у секретаріаті Театру юного глядача.

Повернулися за тиждень до трагедії

Також серед загиблих і молода родина Фурників – 23-річні Каміла та Ілля і їхня 8-місячна донька Емілія. Вони мешкали на другому поверсі будинку. Їхні тіла рятувальники відшукали лише на другий день. Весь цей час біля зруйнованого будинку чергували батьки дівчини Олексій та Антоніна. Проте дива не сталося.

Загинули в одну мить: у Запоріжжі російська ракета вбила відразу дві родини з 8-місячною дитиною

До повномасштабного вторгнення родина жила у рідному селі Каміли Вербове Запорізької області. Проте село опинилося під окупацією, тож молоді люди та батьки Каміли виїхали до Запоріжжя.

“У Запоріжжі вони купили квартиру в цьому злощасному будинку, а батьки жили в родичів. Ілля та Каміла працювали на “Мотор Січі”.

Коли народилася донька, через те, що Запоріжжя обстрілювали, вони поїхали на захід України та прожили там кілька місяців. Повернулися до міста вони за кілька днів до трагедії. Це просто якийсь фатум”, – розповідає мешканка Вербового, яка теж виїхала через окупацію.

Попрощаються із цією родиною вранці 9 березня у Запоріжжі на вулиці Стефанова, 22.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN