Росія вирішила підірвати Каховську ГЕС, відчуваючи наближення поразки у війні проти України. Але цей крок став можливим через те, що Захід показав свою слабкість. Після підриву деякі країни також вразили своєю “тихою реакцією”. politeka.net

Політолог Валерій Клочок в ефірі “24 Каналу” розповів про це детальніше.

Експерт зазначив, що багато країн ООН та НАТО після підриву Каховської ГЕС пересунули “червоні лінії”. Тобто, слабо відреагували на найбільшу техногенну катастрофу в Європі за останні століття.

“ЄС та країни Балтії чітко визнали, що вибух зробила російська федерація і вона обов’язково відповість за свій злочин. США зайняли позицію “вичікування” і навіть ЗМІ там пишуть, що нібито незрозуміло, чому стався вибух. У них немає чіткої позиції, що робити, як діяти. Якщо не це червона лінія, то що тоді? Вони так само відреагують, якщо на нас ядерну зброю скинуть?” – обурився Валерій Клочок.

Каховська ГЕС

Політолог Валерій Клочок при цьому наголосив, що ЄС та країни Балтії відреагували найшвидше. Навіть гуманітарну допомогу першими надішлють. На жаль, решта просто чекає, хто першим скаже про винність путіна та його армії. Через півтора роки війни – на Заході досі бояться росії.

 

 

Останні новини України