“Західного округу вже немає”: Окупант розповів про втрати в елітних військах РФ, які готували для війни з НАТО.

Російські окупаційні війська продовжують зазнавати значних втрат на війні в Україні. Українські захисники майже повністю знищили “еліту” збройних сил РФ. Примітно, що цей підрозділ готували для протистояння з НАТО. Про це свідчить нове перехоплення, яке опублікувала Служба безпеки України, передають Патріоти України.

Зокрема, ЗСУ вщент розбили підрозділи західного воєнного округу країни-агресорки. Вціліли лише ті вояки, які відмовився наступати на Україну.

“Західного округу вже немає, тому що він весь у Росії, відмовники. Повз мене одні “східняки” мотаються, тому що “західняків” уже майже нема. Вся техніка підбита, то вежа не працює, то колеса пробиті, то ще щось не працює… А так, на передок чисто добровольці їдуть, і все”, – розповів дружині окупант, чий підрозділ перебуває на Харківщині.

Відео дня:

У СБУ зазначили, що до західного військового округу РФ входять, зокрема Москва, Санкт-Петербург і “військова еліта”, яку готували до протидії силам НАТО. Але чимало офіцерів загинули, водіїв не вистачає, а сили піхоти використовують як “живе м’ясо”. Тому зараз “друга армія світу” воює кількістю і тупцює на місці.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Західного округу вже немає”: Окупант розповів про втрати в елітних військах РФ, які готували для війни з НАТО.