Захист душі і тіла в скрутну хвилину: сім найсильніших молитов, які потрібно читати раз на тиждень

Новини

Окрім відомої мільйонам віруючих “Отче наш” є ще кілька прекрасних молитов, які володіють не меншою силою. На думку Церкви, їх потрібно читати хоча б раз на тиждень, а ще краще – вивчити їх на пам’ять.

Ісусова молтива

Господи Ісусе Христе, Син Божий, помилуй мене грішного (3 рази). В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва, скріншот із відео

Молитва, скріншот із відео

Молитва Господня

Популярні новини зараз Показати ще

Отче наш, іже єси на небесах! Нехай святиться Ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, яко на небі і на землі. Хліб наш насущний дай нам день, і прости нам борги наші, якоже і ми залишаємо боржником нашим, і не введи нас в спокусу, але визволи нас від лукаваго. Яко Твоє є царство, і сила, і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Ікона Богородиці, зображення ілюстративне, кадр з відео: YouTube

Ікона Богородиці, зображення ілюстративне, кадр з відео: YouTube

Молитва До Пресвятої Богородиці

О, Пресвята Діва, Мати Господа, цариця неба і землі! Про матір Всіх скорботних і обтяжених! Допоможи нам немічним, Утамуй скорботу нашу, настави на шлях правий нас, оманливих, уврачуй і спаси безнадійних, даруй нам решту часу живота нашого в мирі і тиші проводите.

Подай християнську кончину і на Страшному суді Сина Твого явися нам милосердна заступниця, та завжди співаємо, величаємо і славимо тебе, яко благу заступницю роду християнського, з усіма догодили Богу. Амінь!

Молитва символ віри

Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, видимим же всім і невидимим. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, іже від Отця рожденнаго перш століття. Світла від Світла, Бога істинна, від Бога істинна, рожденна, а не створена, нас заради людей і нашого заради порятунку сшедшаго з небес, і утілівшагося від Духа Святого і Марії Діви, і вочеловечшася. Розп’ятого ж за ни при Понтійстем Пілаті, і страдавша, і похована. І воскресшаго в третий день по Писанням. І восшедшаго на небеса, і седяща праворуч Отця. І паки прийдешнього зі славою судити живих і мертвих, Його ж царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа, Животворящого, іже від Отця виходить, іже з Отцем і Сином спокланяема і славима, глаголавшаго пророки. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Сповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Чаю воскресіння мертвих. І життя майбутнього століття. Амінь.

Молитва, скріншот: YouTube

Молитва, скріншот: YouTube

Живий у допомозі

Живе під дахом Всевишньому під покровом Всемогутнього спочиває. Каже Господу: Заступник мій і притулок мій, Бог мій, і уповаю на нього. Він позбавить мене від ловить мережі і від загибелі. Осініть, і під крилом його будеш в безпеці: щит і захист істина його. Не бійся страху нічного, від стріли летить в день, від біса полуденного. Впадуть біля тебе Тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, до тебе ж не наближається, тільки очима твоїми будеш бачити відпущення нечесні. На руках понесуть Тебе, до не спотикнешся об камінь ногою твоєю. На аспіда і Василіска наступиш, і поператі будеш лева і Змія. “За те, що він полюбив мене, позбавлю його, захищу його, тому, що він пізнав ім’я Моє. Покличе Мене, і почую його: я з ним в скорботі, позбавлю його, і прославлю Його, довготою днів насищу його, і явлю йому спасіння Моє.

Молитва Янголу Охоронцю

Янголе Христовий мій Святий покровитель душі і тіла мого, припадаючи до тебе молюся, хранителю мій Святий відданий мені на дотримання душі до тіла мого грішного від святого Хрещення, аж же своєю лінією і своїм злим звичаєм прогнівавши твою препречистую світлість і від себе всіма студними справами, наклепами, заздрістю, осудом презирством, нескоренням, братоненавидінням і злопомненням, сріблолюбством, перелюбством, люттю, скупістю, Об’єднаним без ситості, злі помисли і лукавими, гордим звичаєм і блудним воспешеніем, необхідний самохотеніє на всякого плотське бажання. Але молюся припадаючи хранителю мій Святий, умилосердися на мене грішного і негідного раба Твого( ім’я), буди ми помічник і заступник на злого мого опротивника, святими твоїми молитвами, і Царства Божого причасника сотвори з усіма святими, завжди, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий