Захисники Маріуполя, попри чисельну перевагу окупантів, влаштували їм сюрприз. Відео

Захисники Маріуполя, ризикуючи власними життями, продовжують демонструвати вражаючий героїзм. Вже після прориву на територію “Азовсталі” російських окупантів вони замінували окремі ділянки на заводі.

Відчайдушна операція вразила навіть ворогів. Про її подробиці розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко

“Для опису Героїзму та Професійності наших Захисників Маріуполя немає слів. Після зрозумілої тактики використання окупантом евакуації для посилення позицій, наші Захисники відчайдушно, попри ризик, провели мінування слабких ділянок”, – розповів Андрющенко.

Він також показав відео, на якому видно, як оборонці Маріуполя провели цю відчайдушну операцію.

Відео дня:

За словами Андрющенка, це вже друга історія, яка вразила навіть ворогів. Першою, за словами радника мера міста, став прорив, який здійснили воїни до початку першого режиму припинення вогню.

“Це вже друга історія, якою навіть вражені окупанти. Перший раз, до настання режиму тиші в першу хвилю, наші Захисники вискочили на двох танках за ворота “Азовсталі” і втягнули до себе третій, що до того зстаряг зовні. Окупанти не встигли нічого вдіяти. Земний уклін нашим Захисникам Маріуполя. Ми всі у невідплатному боргу перед ними”, – зазначив Андрющенко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Захисники Маріуполя, попри чисельну перевагу окупантів, влаштували їм сюрприз. Відео