Залишіть у спокої! Першій леді добряче дісталося – українці не стрималися. Накинулись на Зеленську

Новини

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська на офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram оголосила, що продовжує співпрацювати з ЮНІСЕФ, дитячим фондом ООН.

У публікації вона зазначила, що за підтримки організації хоче реалізувати проекти в сфері шкільного харчування, безбар’єрності, рівності прав чоловіків і дівчат. Зеленська додала, що «в цьому році чекає великих спільних проектних зрушень».

Після публікації Зеленська зіткнулася з критикою українців. Вони залишили безліч негативних коментарів, попросивши її «залишити в спокої» школи.

“Не треба. Залишіть собі їх допомогу. Нам не потрібна. Ви розвалили країну, хернею всякою займаєшся і толку нуль, Імітація бурхливої ​​діяльності, Лєна попросіть Вову піти з поста, він не виправдав очікування, ми не хочемо його терпіти ще кілька років, Жах , та ви тільки й робите щоб ми і наші діти жили все гірше і гірше “, – пишуть українці в коментарях.

Також фоловери нагадали, що поки Зеленська хвалиться співпрацею з ООН, батьки по всій країні за свій рахунок купують в школи парти, підручники і навіть роблять ремонти за власні кошти.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий