Залужний – генералу Міллі: на 1105 км фронту в Україні йдуть запеклі бої, на Луганщині у ворога 10-разова перевага

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів перемовини з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Він повідомив колезі та наставнику, що станом на сьогодні ширина фронту 2450 км, з яких на 1105 км ведуться активні бойові дії.

Про чергову розмову з Міллі Залужний повідомив у Facebook. Він наголосив, що противник сконцентрував головні зусилля на півночі Луганської області, де застосуває артилерію і, на жаль, має десятикратну вогневу перевагу.

“Але, попри все, ми продовжуємо утримувати позиції. Кожен метр української землі там политий кров‘ю, але не тільки нашою, а й окупанта”, – наголосив головнокомандувач.

Залужний повідомив американському генералу, що складною наразі є ситуація, зокрема, у місті Сєвєродонецьк, куди ворог перекинув до 7 батальйонно-тактичних груп. Однак, попри щільний вогонь, ЗСУ вдалося зупинити противника.

Також за словами генерала, окупанти відновили обстріли Харкова та продовжують накривати вогнем з артилерії та мінометів підрозділи наших сил оборони у Чернігівській та Сумській областях.

Відео дня:

“Ми ведемо вогонь у відповідь. На окремих напрямках ми перейшли до контрнаступальних дій”, – зазначив Залужний.

Він вчергове закликав Міллі у зв’язку з важкою ситуацією на фронті в Україні у найкоротші терміни допомогти нам отримати більше артилерійських систем калібру 155 мм.
Залужний обговорив із Міллі ситуацію на фронті в Україні

Нагадаємо: раніше Залужний повідомив, що ЗСУ вже використовують самохідні гаубиці М109А3 на передовій та за їх допомогою знищують ворогів. Ця зброя надана нашим захисникам від Норвегії. За словами головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, М109А3 вражають цілі з високою точністю. Дальність стрілянини цієї зброї – до 22 кілометрів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Залужний – генералу Міллі: на 1105 км фронту в Україні йдуть запеклі бої, на Луганщині у ворога 10-разова перевага