Залужний взяв участь у засіданні комітету НАТО на рівні головнокомандувачів

Головнокомандувач збройними силами України Валерій Залужний взяв участь у засіданні військового комітету НАТО. Він розповів про хід бойових дій і ситуацію на фронті.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на TelegramЗалужного.

“Сьогодні на запрошення голови військового комітету НАТО адмірала Королівського військово-морського флоту Роба Бауера взяв участь у засіданні комітету на рівні головнокомандувачів (начальників штабів) у форматі з Україною”, – написав главком.

За його словами, під час виступу він розповів про хід війни Росії проти України. Залужний зазначив, що ЗСУ вдалося відібрати у противника стратегічну ініціативу, завдати критичних втрат, змусити відмовитися від головної мети – захоплення столиці країни Києва.

Головнокомандувач додав, що сьогодні ЗСУ ведуть не тільки оборонні бої, а й проводять успішні контрнаступи. В результаті дій українських військових вдалося розблокувати Харків і Миколаїв, зараз йдуть зіткнення в Херсонській області.

Відео дня:

Залужний також зазначив, що ЗСУ знищили флагманський крейсер “Москва”, вразили ще три потужні кораблі, що становлять основу Чорноморського флоту РФ. Однак, за його словами, росіяни підтримують високу інтенсивність ракетних обстрілів, в середньому 10-14 балістичних і крилатих ракет на добу.

“Це загроза не тільки для України, а й для країн-членів НАТО. Адже кожна така ракета несе 400-600 кілограм тротилу. Тому важливо зміцнювати протиракетну оборону”, – уточнив він.

Залужний додав, що збройна боротьба в XXI столітті ведеться комплексно. Главком зазначив, що мова йде про поєднання операцій, які вимагають застосування сучасного високоточного Далекобійного озброєння, ефективної протиповітряної та протиракетної систем.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Залужний взяв участь у засіданні комітету НАТО на рівні головнокомандувачів