“Залишилося шість чоловік”: окупанти шукають, як втекти з війни в Україні, та п’ють від страху. Перехоплення розмови

Російські окупанти шукають різні способи, як втекти з війни в Україні. Загарбники вирушають у відпустку “за сімейними обставинами”, приїжджають додому і на війну більше не повертаються.

Повідомляє obozrevatel.com

До того ж, страх російські військові заливають алкоголем. Про це свідчить аудіоперехоплення розмови окупанта, яку опублікувала Служба безпеки України в Telegram (щоб послухати аудіо, доскрольте до кінця сторінки).

У телефонній розмові російський окупант поскаржився дружині, що багато військових нібито йдуть у відпустку, а за фактом просто втікають з війни в Україні.

“Стою, у мене все горить, ліс горить… Дуже страшно, дуже боюся. У нас всі з’*балися, залишилося шесть чоловік, уявляєш?.. Але у нас реально вже взагалі нікого нема. Ніхто не повертається, всі звільняються, всі змотуються “, – розповідає дружині окупант, що воює на сході України.

Примітно, що така тенденція у лавах ворога спостерігається все частіше. Ті, кому не вдалося втекти з війни, пиячать.

“Чому по телевізору нічого не кажуть, я не знаю…Тут реально така бійня йде. Я бухаю…Тому що боюся. Тут усі бухають”, – зізнається загарбник.

Відео дня:

Служба безпеки України нагадала російським окупантам, що вони можуть добровільно здатися у полон. Для цього потрібно зателефонувати на “гарячу лінію” 2042 – працює цілодобово для українських та російських номерів.

Нагадаємо, російські окупанти продовжують вигадувати способи втекти з війни в Україні. Загарбники навіть готові підірвати гранату, щоби імітувати бойові поранення. Однак і в цьому випадку російським військовим може не повезти – госпіталі відмовляються приймати окупантів на лікування та видавати “лікарняні”.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти шукають “українські патрони”, щоб ними прострілити собі ноги. Тоді в СБУ наголосили: хоч би як Путін намагався приховати втрати, проте їхні масштаби лякають навіть російських військових. І головне – спонукають до втечі з армії.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Залишилося шість чоловік”: окупанти шукають, як втекти з війни в Україні, та п’ють від страху. Перехоплення розмови