Замах на життя Путіна поки не інкримінують: Спецназ захопив бунтівного батюшку з Уралу та доправив на суд до Москви

Новини

Колишнього схімонаха Сергія (Романова), який захопив Средньоуральский жіночий монастир і затриманого в ніч на 29 грудня спецназом, конвоювали в Москву для обрання запобіжного заходу. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на адвоката затриманого Світлану Герасимову, передають Патріоти України.

За її словами, Сергію пред’явлено звинувачення за статтями 148 («Порушення права на свободу совісті та віросповідань»), 330 («Самоправство») і 110.1 («Схиляння до самогубства») КК РФ. Засідання Басманного суду у справі колишнього схімонаха призначено на 14:00. Варто відзначити, що раніше він виступав проти Путіна.
У ніч на 29 грудня опального колишнього схімонаха Сергія (Романова) затримав спецназ. Монастир взяли штурмом, територію навколо храму на час оточили. Причиною затримання став відеоролик, розміщений на YouTube, в якому Сергій закликає своїх прихильників «померти за Росію».
Засновник Средньоуральского жіночого монастиря отець Сергій виступав із публічним запереченням коронавірусу і проклинав бажаючих закрити храми на період пандемії. Пізніше його позбавили сану схіігумена і звинуватили в захопленні монастиря.
Відносно Сергія почалося відразу кілька дослідчих перевірок за фактом повідомлень про можливі злочини, які він, імовірно, здійснив у монастирі, в тому числі за фактом повідомлень про катування дітей у захопленій ним обителі. Незважаючи на це, його прихильники досі відмовляються залишати монастир.
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN