Заміна РФ? Азербайджан готовий обговорити збільшення постачання газу до Європи

Азербайджан відкритий для обговорень питання збільшення постачання енергоносіїв, у тому числі й газу, до країн Європи. Країна є великим постачальником газу до Грузії та Туреччини, звідки паливо транспортується до Греції, Болгарії, Італії та Албанії.

Про це заявив міністр економіки Азербайджану Микола Джаббаров у ході виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. “Азербайджан просять збільшити поставки енергоресурсів. Ми раді збільшити поставки на ринок. Проте за останні кілька років інвестиції в сектор були недостатніми у зв’язку з політикою фінансових інститутів, що змінилася, щодо викопного палива, включаючи природний газ”, – цитує міністра Trendobozrevatel.com

Як заявив Джаббаров, Азербайджан проводить політику спільного освоєння своїх природних енергетичних ресурсів. “На додаток до нашої великої національної нафтової компанії, у нас також є великі міжнародні партнери, такі як, наприклад, ЄБРР”, – сказав він.

Міністр розповів, що Азербайджан розпочав процес освоєння інвестицій у трубопровідну інфраструктуру, розвідку, розробку та видобуток ще 2012-го. “Питаннями нашого сьогоднішнього порядку денного є рівень додаткових комерційних ризиків, які могли б зараз прийняти на себе місцеві та іноземні компанії в Азербайджані, способи управління цими ризиками, шляхи використання підтримки міжнародних інститутів та необхідність плавного переходу до “зеленої” енергетики”, – підсумував Джаббаров .

Відео дня:

Зазначимо, країни Європи з моменту повномасштабної війни в Україні намагаються позбавитися енергоресурсів із країни-терориста. Держави активно шукають альтернативи російському газу та нафті.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Заміна РФ? Азербайджан готовий обговорити збільшення постачання газу до Європи