Замінити! Шмигаль зблід – очевидний провал. Боротьба за крісло прем’єра. Гройсман і Тимошенко в дії!

Різне

У прямому ефірі телеканалу ZIK політтехнолог Тарас Загородній заявив, що нинішнього главу Кабміну Дениса Шмигаля на посаді можуть замінити Ігор Палиця, Юлія Тимошенко або Володимир Гройсман.

Експерт зазначив, що на перших порах після призначення у нього були більш оптимістичні прогнози щодо прем’єра Дениса Шмигаля, так як він, на відміну від Гончарука, в Кабмін приїхав не на самокаті.

До того ж, складалося відчуття, що він намагається керувати якимись процесами, в тому числі по пандемії, але зараз, каже Загородній, стало зрозуміло, що це було лише відчуттям, а не реальною справою.

«Сьогодні слабкість прем’єр-міністра стає очевидною для всіх, і вже йдуть розмови про його заміну», – заявив Тарас Загородній.

Більш того, додав експерт, в парламенті є чимало претендентів на посаду керівника Кабміну.

«Ігор Палиця з «За Майбутнє», який зараз активно пресингує Шмигаля, Юлія Тимошенко яка нагадує, що і вона вміє керувати в антикризових ситуаціях, як це було в 2008 році. Гройсман, ми бачимо, активність проявляє. Те, що у нього є пропозиції, він критикує бюджет, теж може бути варіантом. Можуть бути різні конфігурації, подивимося, які будуть кандидати», – прокоментував ситуацію експерт.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN