Замість весілля – у в’язнuцю! Нові подробиці фaтального вбuвства у Києві

В Оболонському районі Києва зустріч пари обернулася справжньою трагедією: чоловік вистрілив у кохану, бажаючи похвалитися зброєю. Попри зусилля медиків, 37-річна Аліна Кривцова померла, а стрільцю тепер загрожує великий строк за ґратами.

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Кохання по сусідству
Григорій Козинець та Аліна Кривцова – корінні кияни. Багато років жили на одній вулиці Прирічній, але в різних будинках – лише за 400 метрів одне від одного. В обох позаду залишився невдалий шлюб, у кожного – діти.

Трагедія сталася на Оболоні

За словами співрозмовників OBOZREVATEL, чоловік був приватним підприємцем, займався ремонтом та обслуговуванням автомобілів, а останнім часом неофіційно працював у столичному таксі “Гранд”. А ось жінка була завідувачкою відділу в супермаркеті “Сільпо”, який розташовувався в торговому центрі Smart Plaza тут же – на Оболоні.

Пара була знайома вже вісім років. “Про їхні стосунки знали всі, а родичі Григорія підбадьорювали його, що пора б уже й одружитися. “Розумієте, це як страшний сон – у те, що він міг навмисне убити Аліну, не вірить ніхто”, – розповіли знайомі пари.

Аліні Кривцовій було 37 років.

На їхню думку, виною всьому стала необережність: того вечора Аліна та Григорій влаштували посиденьки з алкоголем. За три дні до цього чоловіку виповнилося 44 роки.

Фатальна знахідка
Увечері в неділю Аліна прийшла додому до Григорія. Він жив у квартирі зі своєю 69-річною матір’ю, старшою сестрою та її донькою.

“Пара зачинилася в його кімнаті, пили алкоголь і розмовляли. За словами Григорія, за два дні до цього він знайшов у кімнаті покійного батька пістолет і вирішив похвалитися перед коханою. Балувався, знімаючи і ставлячи на запобіжник, але раптово прогримів постріл. Куля влучила жінці в голову”, – розповіло джерело OBOZREVATEL.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )