“Занадто співвідношення сил було не на нашу користь”: Арестович зізнався, що був впевнений в захопленні Києва окупантами за два тижні

Радник керівника Офісу президента України (ОПУ) Олексій Арестович сказав в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону, що не вірив, що Київ вистоїть після повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого, передають Патріоти України.

Арестович розповів, що, коли виходив на брифінг про війну першого дня, то був упевнений, що його розстріляють за це протягом 12 годин. Гордон запитав радника глави ОПУ, чи розумів він, що протягом 12 годин Україні кінець. “Україні – не знаю. Я вірив, що західні області встоять, третину України ми збережемо, чи буде якийсь опір – це залежить від Заходу. А те, що нам в офісі кінець, я не сумнівався жодної секунди взагалі”, – відповів Арестович.

Він додав, що вірив “десь у два тижні вуличних боїв” у Києві. “Але потім, думав, Київ захоплять таки. Занадто співвідношення сил було не на нашу користь. Абсолютно не на нашу. Ну, можу сказати, десь один до 20. Тому це технічно неможливо з військової точки зору. Якби вони правильно діяли… Вони ж ідіотами виявилися, слава Богу. Вони – ідіотами, а ми – молодцями. Секрет”, – наголосив радник глави ОПУ.

Відео дня:

За словами Арестовича, про те, що росіяни нападуть, він знав ще у жовтні 2021 року, а про час вторгнення окупантів – “дня за три вже точно”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Занадто співвідношення сил було не на нашу користь”: Арестович зізнався, що був впевнений в захопленні Києва окупантами за два тижні