“Запалення мозку?”: соратники Жириновського зробили заяву про його стан
9 лютого з’явилася інформація про госпіталізацію Жириновського з ураженням легенів 75%. Після восьми вакцин після коронавірусної інфекції, політик все ж захворів

Члени російської партії “ЛДПР” заявляють, що стан здоров’я їхнього лідера Володимира Жириновського стабільне і він йде на поправку. Повідомляє hyser.ua

Також в прес-службі фракції зазначили, що в даний час йде підготовка позовів “щодо спекуляцій про здоров’я” Жириновського і що припиняють співпрацю з тими, хто “напихав читачів брехнею”, пише “УНІАН“.


У повідомленні йдеться про те, що останнім часом у ЗМІ масово поширюється брехня щодо стану здоров’я Жириновського. Всі посилаються на анонімні джерела, проте жоден з Інсайдів не виправдався. “Всі виявилися примітивними казками”, – зазначають у партії.

Крім того,” Лдпрівці ” заявляють, що їх голова продовжує керувати партією Дистанційно і завжди в курсі всіх подій.
Володимир Жириновський
Володимир Жириновський
Нагадаємо, що в мережі інтернет 9 лютого з’явилася інформація про госпіталізацію Жириновського з ураженням легенів 75%. Після восьми вакцин після коронавірусної інфекції, політик все ж захворів.

Анонімне джерело з партії заявило, що він знаходиться на штучній вентиляції легенів, а його стан оцінюється як важкий.

Також стало відомо, що Жириновський дізнався про свій діагноз набагато раніше, проте приховував від колег, щоб нібито не дискредитувати російську вакцину, яку він вколов собі вісім разів.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN