“Запасіться теплим одягом і ковдрами”: українцям світять 4 місяці відключень – YASNO

Негативний сценарій буде в тому випадку, якщо мережу сильно пошкодять в результаті атак, попередив Сергій Коваленко.

В Україні відключення абонентів від електроенергії, викликані обстрілами окупантами РФ, можуть тривати до кінця березня 2023 року, заявив СЕО постачальника енергоресурсів Yasno Сергій Коваленко.

“Енергетики, незважаючи на погану погоду, зараз максимально намагаються завершити відновлення до ще більших холодів. І хоча зараз відключень стало менше, я хочу, щоб всі розуміли: швидше за все жити в режимі відключень українцям доведеться як мінімум до кінця березня”, – написав він в Facebook.

Представник YASNO не виключив, що в нинішніх умовах генерації електроенергії дефіцит потужності може бути рівномірно розподілений по всій країні. Це означає, що відключення будуть скрізь, але менш тривалими.

“Нових атак не відбувається, повертається попередній рівень генерації. Тоді ми, цілком ймовірно, будемо мати достатньо електроенергії, так що зможемо відмовитися від відключень взагалі”, — пише він.

Водночас він не виключив, що негативний сценарій буде в тому випадку, якщо мережу сильно зашкодять в результаті атак, тоді доведеться залучити не тільки погодинні стабілізаційні відключення, але й екстрені, при яких “світло може не бути дуже тривалий час”.

“Мені здається, слід бути готовими до різних варіантів, навіть до гірших. Запасіться теплим одягом, ковдрами, продумайте варіанти, які допоможуть вам перечекати довгий час. Краще зараз це зробити, ніж потім скаржитися і звинувачувати когось. Тим більше, всі ми знаємо, хто винен насправді”, — додав Коваленко.
Коваленко

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN