Запаси вже вичерпано: експерт пояснив, звідки взялася болванка ядерної боєголовки на запущеній по Україні ракеті

У російської армії практично вичерпалися запаси ракет, якими окупанти б’ють по мирних містах України. Ймовірно, загарбники вже почали використовувати ракети із масово-габаритним макетом ядерної боєголовки.

Таку думку висловив експерт із озброєнь, інженер-ракетник Олександр Кочетков у коментарі російському виданню The Insider. Так він пояснив інформацію видання Defense Express, яке з посиланням на джерела повідомило, що в одній і ракет X-55, збитих над Києвом, було “прикручено” блок, який виступав імітатором ядерної боєголовки.

За словами експерта, запаси у росіян справді вичерпано, сучасних ракет залишилося близько 25%. Він вважає, що ця ракета була призначена для навчань.

“Але ніхто ядерну боєголовку не відкручував, тому що вона і не була прикручена: ядерні боєголовки розміщені у сховищах довготривалого зберігання. А це, зважаючи на все, була ракета, яка призначалася для навчань”, – пояснив Кочетков.

Він додав, що Х-55 – це радянська ракета, яка розроблялася як носій ядерної зброї. Зазвичай окупанти застосовували для ударів по Україні ракети типу Х-555 – це неядерна модифікація ракети Х-55, перероблена під звичайну боєголовку з класичною вибухівкою.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )