Заради піару! Чиновники відверто шокували – дозволили. Масові гуляння по всій країні – Зеленський підтримує!

Різне

​У Польщі на новорічні свята запровадили жорсткі карантинні обмеження, які забороняють вільне пересування на Новий рік.

Як повідомляють на сайті генерального консульства України в Польщі, локдаун діятиме з 28 грудня по 17 січня.

Крім пересування, буде заборонено працювати торговим центрам, кафе і ресторанам, також вводяться обмеження в громадському транспорті.

Так, було встановлено заборону на вільне переміщення осіб у новорічну ніч: з 19:00 31 грудня 2020 року до 6:00 1 січня 2021 року. Обмеження не стосується осіб, які будуть виконувати службові обов’язки.

І поки інші країни вводять додаткові обмеження у зв’язку з коронавірусом, в Україні дозволили ресторанам працювати цілу ніч, а не лише до 23.00.

Цікаву думку з цього висловив екс-депутат Ігор Мосійчук. Ось що він пише у своєму телеграмі.

“В Європі на різдвяно- новорічні свята введено жорсткі карантинні обмеження. В деяких країнах ЄС люди на свята навіть не мають права сходити в гості до друзів чи родичів, вийти з домівки і звичайно всі ресторани, кафе, розважальні заклади, гірнолижні курорти зачинені.
Влада держав Євросоюзу вживає максимально жорстких заходів за для запобігання масовій інфікації людей та з сьогоднішнього дня розпочинає вакцинацію населення.

В нашій Україні все до навпаки! Масові гуляння заради піара організовують всі можливі чиновники починаючи від президента та київського градоначальника, закінчуючи старостою в глухому селі. Кабмін шмигалят дозволяє роботу ресторанів та кафе в новорічну ніч до 7.00 а отже масові гуляння будуть.
А коли всі один одного на цих гуляннях інфікують, влада збирається вже хворих, інфікованих людей закрити на карантин.
Про вакцинування і вакцину говорять лише в ефірах політичних ток-шоу та новостних каналів.

Отже, сподіваюся, що коли у вас друзі виникне питання: чому ЄС і надалі обмежує безвізовий в’їзд з України? – ви поставите його за адресою чиновникам, «слугам», шмигалятам і іншим зеленським…”

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN