Заради поліпшення здоров’я улюбленого пса, жінка кардинально змінила своє життя

Господиня облаштувала для тварини свій власний дворик.

До того як потрапити в сім'ю Катарри Тейлор, пес Бентлі поміняв чотирьох господарів. З-за підвищеної тривожності та проблем зі здоров'ям собаку весь час повертали в притулок. Катаррі теж було непросто з 50-кілограмовим вихованцем у двокімнатній квартирі, але жінка вирішила не здаватися і дати собі і Бентлі шанс на щасливе життя, інформує Ukr.Media.

Катарра продала квартиру і придбала таунхаус, де вони з Бентлі могли б жити в комфорті. На будинок з просторим двором коштів їй не вистачило, але до нової нерухомості додавалося невелике патіо, яке Катарра вирішила перетворити на маленьку галявину.

Завдання перед нею стояло непросте, адже майданчик був залитий бетоном. До того ж, дівчині хотілося закінчити роботу в найкоротші терміни. На щастя, Катаррі погодився допомогти її хлопець Нік, і переробити патіо вдалося всього за один день.

Перший етап роботи — зняття бетонного шару — зайняло кілька годин. Після цього Катарра очистила майданчик від будівельного сміття, застелила патіо рулонним газоном і покликала Бентлі оцінити роботу.

Пес був щасливий! За словами жінки, він пролежав на траві кілька годин поспіль. Новий дворик став улюбленим місцем Бентлі, і тепер він проводить на вулиці більшу частину дня. Його господиня теж задоволена тим, що змогла організувати затишне місце для життя свого вихованця.

За короткий час пес став їй дуже дорогий. До різких змін в настрої Бентлі жінка намагається ставитися спокійно. «Він то стає милим, то перетворюється в буркотливого дідка», — з посмішкою розповідає Катарра про свого вихованця.

Довгі прогулянки на повітрі добре позначилися на здоров'ї собаки. Бентлі все ще страждає від нападів тривожності, але справлятися з ними йому стало легше. Та й як інакше — якщо він оточений такою любов'ю!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Заради поліпшення здоров’я улюбленого пса, жінка кардинально змінила своє життя