Зараз проблем немає: У ЗСУ розповіли, скільки осіб можуть мобілізувати у разі виникнення потреби

Проблем з мобілізацією в Україні немає. Якщо буде потреба, то ЗСУ можуть призвати ще пів мільйона чоловіків. На відміну від росіян, українська армія не має проблем з живою силою. Про це заявив командувач ОК “Південь” Андрій Ковальчук, передають Патріоти України.

Можна мобілізувати ще 500 тисяч, якщо потрібно буде

“У нас уже мобілізовано пів мільйона чоловіків, і ми можемо мобілізувати ще пів мільйона, якщо це необхідно”, – заявив генерал-майор Ковальчук.

Лідер ОК “Південь” сказав, що для продовження операції зараз потрібно більше важкого озброєння. Не кажучи відверто, Андрій Ковальчук дав зрозуміти, що командування ще не має достатньої вогневої потужності, щоб перейти в контрнаступ.

Відео дня:

Ковальчук закликав Захід активізуватися з постачанням зброї

Від імені свого, українського народу та військових, командувач ОК “Південь” закликав Захід активізувати постачання ще більшої кількості артилерійських систем. “У нас ще не було втрат жодної з систем HIMARS. Це демонструє, наскільки добре ми швидко навчилися їх використовувати. Кожна випущена ракета в багато разів знищує вартість російської техніки чи боєприпасів”, – зазначив командувач.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Зараз проблем немає: У ЗСУ розповіли, скільки осіб можуть мобілізувати у разі виникнення потреби