Засекречений пункт указу Путіна дозволяє мобілізувати мільйон росіян, – ЗМІ

Засекречений сьомий пункт указу глави Кремля Володимира Путіна містить інформацію про обсяг мобілізації в РФ. На військову службу можуть призвати мільйон росіян.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Нову газету. Європа”.

Джерела видання з адміністрації Путіна заявили, що спочатку весь текст указу хотіли засекретити. Однак пізніше у Кремлі вирішили занести під гриф “для службового користування” лише пункт про чисельність мобілізованих.

“Цифру кілька разів виправляли, і зрештою зупинилися на мільйоні”, – сказав співрозмовник газети.

Журналісти спробували уточнити цю інформацію та зв’язатися з органами виконавчої влади, які отримують доступ до цих даних. Джерела у кількох російських міністерствах заявили, що не можуть побачити повний текст документа. Сьомий пункт указу Путіна також не можна переглянути через МЕДО (систему міжвідомчого документообігу).

Відео дня:

“Гриф “для службового користування” є першим, найвищим рівнем категорованих документів, згідно із законодавством Росії”, – йдеться у матеріалі.

За розголошення інформації з таким грифом, на відміну від “секретних” та “цілком секретних” документів, настає лише дисциплінарна чи адміністративна відповідальність.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Засекречений пункт указу Путіна дозволяє мобілізувати мільйон росіян, – ЗМІ