Заснував фонд “Вовчиця”: Адвокатка Винника розповіла, де перебуває артист та чим займається (фото)

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну Олег Винник сприйняв дуже болісно. Про це свідчать звернення артиста до українського народу, де він висловив чітку громадянську позицію, передають Патріоти України.Попри сподівання багатьох колег і шанувальників, співак не став робити гучні заяви, а обрав шлях ціленаправленої допомоги не напоказ. Як відомо, понад 20 років Олег Винник офіційно проживає за кордоном. Однак, навіть перебуваючи за кордоном, артист допомагає Україні. Наразі він проживає у Берліні, звіди допомагає українцям, а також проходить лікування. Проблеми зі здоров’ям у нього розпочалися ще до війни, через що артисту навіть довелося скасувати декілька концертів. За кордоном Олег Винник був змушений звернутися до фахівців. Наразі лікування продовжується, оскільки були загострення.

Попри певні проблеми зі здоров’ям, Олег Винник через свій благодійний фонд “Вовчиця” відправляє для ЗСУ автомобілі, яких нині на фронті не вистачає. Пошуком машин і їхньою купівлею виконавець займається особисто, а також стежить за процесом їхнього відправлення на всіх етапах до України, щоб все було чесно.

Публічно Олег Винник нічого не говорить про своє волонтерство, засуджує повномасштабне вторгнення країни-агресорки в Україну, та не бажає піаритися в час біди. Виконавець ще від 2014 року займає чітку позицію і не давав концерти у РФ.

Джерело: ТСН.ua

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Заснував фонд “Вовчиця”: Адвокатка Винника розповіла, де перебуває артист та чим займається (фото)