Connect with us

Новини

“Застарілі каструлі”: у Японії посміялися з показового брязкання зброї росіян у Тихому океані

Published

on

Так званні навчання тихоокеанскього флоту росіян – підтанцьовка у китайців.

Про це заявив надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський.

“Я думаю, що ми бачимо підтанцьовку на молодших ролях Китаю, якій тільки що провів дуже потужні, дійсно небезпені навчання навколо Тайваню. Після того в Москві вирішили, що вони теж мають бажання продемонструвати свою присутність і оголосили незрозумілі ні для кого навчання свого тихоокеанскього флоту.

Кораблі цього флоту разом з китайцями постійно плавають навколо японських островів. Я мав розомову із керівництвом ВМС Японії – їм смішно дивитися на ці застарілі кастрюлі, які росіяни називають флотом.

Advertisement
корабль флот вмс россия

По-перше, у Японії у самих дуже потужний флот, по-друге, тут стоїть сьомий флот США. Навіть не будемо перераховувати кількість зброї, яка стоїть в них на озброєнні.

Тому все це просто для того, щоб роздратувати і особливо є характерним, що ці навчання стосуються двох з чотирьох островів північних теріторій, які належать теріторії (та окуповані росією).

Вони вчилися відбивати висадку десанту – це така космічна дурниця, що я навіть не знаю, як це характеризувати. Японія ніколи за 50 з ґаком років після того, як статус островів був зформульований чітко, що вони окуповані, не говорила про наміри якимось збройним чином їх повертати. Стільки зусиль було витрачено на мирні переговори і зараз вони вчаться відбивати висадку десанту. Це підтанцьовка у китайців”, – каже Сергій Корсунський.

Прокоментуйте:
Advertisement