Застрелив відвідувачів кафе: В Україні ліквідували російського масового вбивцю (фото)

ЗСУ ліквідували найманця “ПВК Вагнера” Олександра Сітавічуса. У Росії він був засуджений до 21 року колонії за потрійне вбивство. Про це повідомляє видання “Кавказ. Реалії”, передають Патріоти України.

Замість того, щоб ще 16 років відбувати термін, Сітавічус відправився на війну в Україну в лавах “вагнерівців”. За повідомленням ЗМІ, в 2014 році він брав участь в анексії Криму і навіть отримав медаль від Шойгу та лист від Путіна.

До 2017 року Сітавічус був отаманом хутірського козачого товариства, але в 2017 році склав повноваження у зв’язку з тривалою відсутністю – Сітавічус брав участь у війні на Донбасі.

Під час новорічного застілля в Росії бойовик розстріляв з автомата відвідувача кафе “Огонек” і ді-джея. Вийшовши на вулицю, він вистрілив у незнайомого йому чоловіка, який сидів в автомобілі, який також згодом помер.

Злочин Сітавічуса тоді виправдовували його “брати-козаки”, мовляв, чоловік мстився за зґвалтування дівчини “представниками місцевого етнічного злочинного угруповання”. У Росії Сітавічуса поховали з геройськими почестями. На похоронах включили гімн РФ і привезли юнармійців.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN