Заступник Резнікова подав у відставку після скандалу із закупівлею продуктів для ЗСУ

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов подав у відставку через скандал з закупівлею продуктів для Збройних сил України. Він відповідав за тилове забезпечення ЗСУ.

Міністр оборони України Олексій Резніков вже схвалив відставку заступника. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті Міноборони.

Заступник Резнікова подав у відставку після скандалу із закупівлею продуктів для ЗСУ

Причиною, з якої Шаповалов написав заяву про звільнення, офіційно назване його прагнення “не створювати загрози для стабільного забезпечення ЗСУ”.

“Міністр оборони України сьогодні підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника міністра оборони України та звернувся з відповідним поданням до Кабінету міністрів України. В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення Збройних Сил України внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування”, – йдеться у заяві МОУ.

У відомстві знову підкреслили “необґрунтованість та безпідставність” закидів щодо корупційних моментів у проведенні закупівель продуктів харчування для ЗСУ.

Новина доповнюється

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )