Connect with us

Новини

Затоплено величезні території: нові супутникові знімки наслідків руйнування греблі Каховської ГЕС

Published

on

З’явилися нові супутникові фото, які демонструють наслідки підриву російськими воєнними злочинцями греблі на Каховській ГЕС. На другу добу після вибуху під воду пішли Гола Пристань, район Корабел у Херсоні та інші території, де раніше мешкали люди.

Кадрами в середу, 7 червня, поділився Telegram-канал DeepState. Світлини були зроблені з космосу до та після того, як загарбники здійснили цинічний теракт із масштабними наслідками.

На фото видно, що на Херсонщині затопило величезні території. В епіцентрі потопу – на островах на Дніпрі й у населених пунктах поблизу річки на низькому лівому березі – поверх води залишилися лише найвищі споруди та дерева.

До підриву Каховської ГЕС російськими окупантами
Після
Гола Пристань до руйнування греблі
Гола Пристань під водою після військового злочину РФ

Станом на 14:00 середи МВС України звітувало про те, що від повені постраждали 29 населених пунктів, із них 19 – на підконтрольній Україні території, 10 – під тимчасовою окупацією.

Компанія Maxar також публікувала супутникові знімки наслідків підриву Каховської гідроелектростанції. За оцінками компанії, від затоплень постраждало понад 2500 квадратних кілометрів півдня України.

Advertisement
Де існує загроза підтоплення
Прокоментуйте:
Advertisement